قوانین خرید از سایت :

هنگام سفارش ‌دهی یا ثبت ‌نام در سایت، کاربران موافقت می‌کنند تا به منظور هماهنگی سفارش، معرفی محصولات، پرداخت هزینه و… با آن‌ها تماس گرفته شود یا برای آن ها پیامک ارسال گردد.

ارسال پیامک از طریق شماره 09021581982 وضعیت پردازش سفارش، خدمات و… را به اطلاع کاربران می‌رساند

رعایت حریم شخصی فروشگاه :

همه مطالب در سایت آسان تکنو، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آسان تکنو جزئی از دارایی آسان تکنو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار آسان تکنو است. لذا هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی دارد.

نظرات کاربران و محتوای سایت :

تیم آسان تکنو همواره سعی کرده است، با نهایت دقت و توجه، به انتشار محتوا (از جمله مشخصات محصولات و …) بپردازد. با این حال آسان تکنو تضمین نمی کند که توضیحات محصولات و یا دیگر مطالب سایت عاری از اشتباه باشد.

به همین دلیل اگر کالا خریداری شده با اطلاعات درج شده در سایت مغایرت داشته باشد، مرجوع نمودن کالا با رعایت شرایط ارجاع محصولات ممکن خواهد بود.

مشخصات محصولات، بدون اطلاع قبلی کاربران تغییر خواهد کرد. لذا تنها پس از مطالعه کامل مشخصات محصول، سفارش خود را نهایی کنید. اگر برای مدت زمان طولانی محصولات را در سبد خرید خود نگاه داشته‌ اید، حتما قبل از تایید نهایی، مجددا قیمت و ویژگی های آن را بررسی نمایید.

در ادامه، شرایط خرید اینترنتی امن و معتبر از سایت آسان تکنو ذکر شده است. کلیه مشتریان موظف اند پیش از خرید از مجموعه آسان تکنو، نکات زیر را مطالعه نمایند. ثبت سفارش در سایت به منزله پذیرش این شرایط خواهد بود.

۱) قوانین مربوط به ثبت و پذیرش سفارش :

1 – مشتریان می بایست پیش از بسته بندی و ارسال کالا، نسبت به پرداخت مبلغ کل سفارش اقدام نمایند. بدیهی است سفارشی که تسویه نشده باشد، ارسال نخواهد شد. (برای اطلاع از روش های پرداخت به قسمت روش های پرداخت وجه مراجعه کنید.)

نکته۱: پس از ثبت سفارش، مسئول فروش در اولین فرصت آن را بررسی می کند پیامک ثبت موفق سفارش به اطلاع خریدار رسیده و درصورتی که خریدار پاسخگو نبوده یا نسبت به پرداخت وجه سفارش اقدام نکند، سفارش پس از سه روز کاری از زمان ثبت آن حذف خواهد شد.

2 – در هنگام سفارش، مشتریان باید مشخصات فردی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس، کد پستی و… را به طور صحیح و کامل وارد نمایند. در غیر این صورت، بروز هرگونه مشکل در بررسی، تهیه و ارسال بسته از جمله عدم ارسال یا گم شدن بسته، پرداخت جریمه، افزایش هزینه ارسال و… برعهده مشتری خواهد بود.

3 – در صورتی که موجودی کالایی در آسان تکنو به اتمام برسد و فروشگاه امکان تهیه کالا یا ارسال کالای جایگزین (با موافقت مشتری) را نداشته باشد، مبلغ پرداخت شده به حساب مشتری برگشت داده می شود.

4 – امکان لغو سفارشاتی که به واسطه آن، محصولی تولید یا خریداری شده است، وجود ندارد. اگر مبلغی پیش از سفارش، بابت بیعانه دریافت گردد، مشتری موظف است مابقی مبلغ را نیز در صورت تهیه سفارش پرداخت نماید. در غیر این صورت آسان تکنو می‌تواند نسبت به مطالبه مابه تفاوت ادعا نماید.

در برخی موارد قابلیت تهیه مجدد محصولات سفارشی وجود ندارد. لذا آسان تکنو تضمین نمی‌‌کند که در آینده بتواند آن کالا را تهیه نماید.

۲) قوانین مربوط به ارسال‌ کالا :

1 – نهایت سعی فروشگاه در تحویل کالا به شرکت حمل ونقل در اسرع وقت میباشد .لیکن مشتریان بایستی به این نکته توجه نمایند که زمان ذکر شده از سوی شرکت‌های حمل‌ونقل اعلام شده است. لذا تاخیر در تحویل سفارش متوجه این شرکت‌ها می باشد و خارج از حیطه مسئولیت آسان تکنو است. البته فروشگاه این موارد را تا حد ممکن پیگیری خواهد کرد. علاوه بر این، قوانین جدید پست و شرکت‌های حمل و نقل، خارج از حیطه مسئولیت این فروشگاه است. توجه داشته باشید برای سفارش های پست امکان انتخاب ساعت تحویل کالا وجود ندارد.

2 – روش ارسال با پیک تنها برای مشتریان ساکن کرمان امکان‌پذیر است. اگر برای دریافت بسته شرایط خاصی مدنظر دارید، بایستی این شرایط را در توضیحات سفارش خود ذکر کنید.

زمان ارسال ذکر شده برای شهر های اطراف و مناطقی که نسبت به مرکز شهر فاصله زیادی دارند، می تواند تغییر کند

3 – بهتر است مشتریان سفارشات ضروری خود را در ابتدای ساعت کاری و صبح هر روز ثبت و پرداخت نمایند تا در اسرع وقت سفارشات آن ها آماده شود. درصورتی که سفارش شما تا زمان جمع ‌آوری بسته ها آماده نشود، ارسال آن به روز کاری بعد موکول خواهد شد.

4 – خساراتی که ممکن است مشتریان بر اثر تاخیر در دریافت سفارش متحمل شوند، بر عهده این فروشگاه نخواهد بود. فروشگاه تنها مسئولیت تحویل اجناس به مشتریان را بر عهده دارد.

۳) قوانین لغو کردن سفارش :

1) ویرایش سفارشات توسط کاربران امکان پذیر نیست. این کار تنها توسط مسئولین فروش ممکن خواهد بود. لذا به منظور تغییر در سفارش یا لغو آن، مشتریان می بایست با واحد فروش تماس بگیرند.

2) حق ثبت محصول :

فروشگاه آسان تکنو خریداران را به پایبندی به قانون کپی رایت و استفاده از مجوز ناشر و تولید‌ کننده ملزم می نماید.

3) سلامت محصول :

فروشگاه آسان تکنو محصولات خود را از فروشندگان معتبر بازار داخل و خارج کشور تهیه می ‌نماید و طبق قوانین گارانتی محصولات، پاسخگوی مشتریان خود خواهد بود.